Veri kurtarma İstanbul  Rize  Trabzon Silinen dosyaları ger getirme
Google harita yorum
Soru sor Silinen fotoğrafları kurtarma Veri kurtarma İstanbul Sd kart biçimlendirme istiyor kurtarma 14 Kasaım 2018 Çarşamba

Veri kurtarma İstanbul Anında 24 saat içinde cevap Veri kurtarma Hafıza kartı kurtarma silinen fotoğrafları kurtarma SD kart kurtarma ile alakalı sorunuzu sorun aynı gün içinde sorunuza cevabınızı alın.Veri kurtarma İstanbul Sorunuzun cevabına kolay uaşmak için sayfayı sık kullanılara eklemeyi unutmayınız böylece gün içinde sorunuza yanıt geldiğini kontrol etmekte kolaylık olacaktır. Soru sor alanı hemen alt kısımda yer almaktadır sadece kısa bir üyelik yapmanız yeterli olacaktır bilgileriniz saklı tutulur üçüncü taraf kişilere gösterilmez || 14 Kasaım 2018 Çarşamba Güncellemesi.

Veri kurtarma İstanbul Bozulan bir kısmı görünmeyen resimlerinizmi var? bizimde bu sorun için çözümlerimiz var. Artık Yarısı veya bir kısmı görünmeyen açılmayan resimlerinizi onarıyoruz. Hemen iletişim bölümlerindeki telefonlardan bizlere ulaşarak çözümün ilk aşamasını geçebilirisiniz.

Yaptığımız işler

# Veri kurtarma İstanbul Silinen dosyaları geri getirme
# silinen fotoğrafları geri getirme
# Silinen fotoğrafları geri kurtarma
# Hafıza kartından silinen dosyaları geri getirme
# Biçimlendirme hatası
# Bozuk resmi onarma
# Hafıza kartı kurtarma
# Sd kart kurtarma
# Bozuk jpeg dosyalarını düzeltme
# Kurtarılan resmi onarma
# Açılmayan jpg dosyalarını açma
# Veri kurtarma İstanbul Görüntülenemeyen fotoğraflar nasıl açılır
# Hasarlı fotoğrafları onarma
# Veri Getirme

14 Kasaım 2018 Çarşamba

Veri kurtarma İstanbul

Veri kurtarma  

Merhaba İstanbul içinden tüm Türkiye içine ve Kıbrıs İran ırak Azerbaycan gibi çok sayıda ülkeye veri kurtarma hizmeti vermekteyiz. Tek yapmanız gereken veri kurtarma yapılacak olan cihazı kargo aracılığı ile bize yollamak Örnek olarak SD. Kart veri kurtarma için sadece SD kartınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Bilgisayardan veri kurtarma işlemleri yaptıracaksanız bilgisayarın tümü göndermenize gerek yoktur bilgisayarın içinde bulunan hard diski yollamanız yeterli olacaktır. Bilgisayar veri kurtarma işlemi yaptıracak iseniz harddiski sökmeniz yeterli olacaktır Laptop hard diskleri bilgisayarın genellikle alt Kısımında bulunur sökmesi takması kolaydır bilgisayar kapalı iken sökmek gerekmektedir aksi durumda sorun ile karşı karşıya gelmeniz mümkün olabilir. Laptop harddiskini sökme sorunu yaşıyor iseniz yâda daha önce hiç böyle bir şey yapmamış iseniz çevreniz de bulunan bilgili kişilerden yardım alabilirsiniz.  

Ardından harddiski söktükten sonra veri kurtarma için bize yollaya bilirsiniz uzman ve deneyimli olarak sizlere bu yolu tavsiye ederiz. Masa üstü bilgisayar kullanıcılarının işi biraz daha kolaydır sökmesi basit ve çalışma alanı geniş olduğundan masa üstü bilgisayarlardan harddiski sökmek kolaydır. Masa üstü bilgisayarlardan veri kurtarma için sökülecek harddiski nasıl sökülür bu konuyu anlatalım Bilgisayarların arka kısmında sol kapakta iki adet vida olur bu vidaları söktükten sonra kapağı çıkartıp harddiski bağlı olan iki adet vidayı söktükten sonra kabloları çıkartıp harddiski bize yollaya bilirsiniz. Hard diklerde genellikle iki vida ile bağlı olurlar bazı bilgisayarlarda dört adet vida bağlı olabilir. Dört adet video ile bağlı ise iki kapağı çıkarmak gerekebilir.

Veri kurtarma öncesi neler yapmalısınız bu konu önemli dikkatlice okuyunuz ve uygulayınız. Veri kurtarma yaptırmanız gerekiyor resimleriniz silindi yâda fotoğraflarınız dosyalarınız belgeleriniz dahi olabilir silinen her ne olursa olsun yapmanız gereken silinir silinmez kullanmakta olduğunuz belleği kesinlikle kullanmayı bırakmak olmalıdır. Kullanılmaya devam eden belleklerde veri kurtarma oranı düşebilir kullanım sıklığına ve kullanım dosya miktarına göre değişir. Konumuzu açıklayalım veri silindiğinde yok olmaz isim değişir silindiği mevkide beklemeye devam eder fakat verisi silinen kişiler bu bilgileri göremez amaç boş yer açmaktır.  Veri kurtarma İstanbul firması bakınız Sil işlemi gerçekleştikten sonra boş yer açılır dosyalar aynı mevkide yer alır fakat görünmezler böylece sistem veri yazma işlemi olacağı zaman sisteme bir komut yollar bu komu bu alanda bu kadar boş yer var bu alana dosyanızı yaza bilirsiniz.  İşte sizde dosyanızı yazacağınız zaman daha önce sildiğiniz bilgilerin üzerine yazılır ve artık önceki silinen dosyalarınız kayıp olur yani tamamen yok olur. Veri silindiğinde üzerine yazıldığı kadarı yok olur tamamının yok edilmesi için aynı boyutta dosyaları aynı noktaya koymak gerekir bu sizin elinizde olan bir iş değildir sistem bunu kendi belirler bu nedenle dosyalara zarar verdiğinizi önceden bilmek zordur sadece tahmin edilebilir.

Mesela 64 GB harddiskini var ve içinde 32 GB bilginiz var fotoğraflarınız belgeleriniz resimleriniz belki de videolarınız var sonrasında 32 GB fotoğraflarınızı sildiniz sonra veri kurtarma işlemi yapmanız gerektiğini fark ettiniz ama daha öncesinde 16 GB veri eklediniz sildiklerinizin 16 GB zarar görmüş olabilir. Bakınız kesinlikle görmüştür diyemeyiz ama görme ihtimali artık var bunu da göz ardı etmeyiniz.   İşte bizde tam bu yüzden kesinlikle cihazı kullanmayınız diyoruz kullanım esnasında zarar görme ihtimali var ve bunlar kurtarma esnasında bize sorun yaşatacaktır bize yansıyan sorun bizden de size yansıyacaktır.  Veri kurtarma ücretleri sabittir verilerin bir kısmı da kurtarılsa tamamlıda kurtarılsa aynı ücret talep edilir çünkü kurtarma yaptığımızda olan verilerin tümü nü kurtarma yaparız. Bu yüzden veri kurtarma fiyatlarımız sabittir şimdilik bu yazımınızda sonuna gelmiş bulunuyoruz ilerleyen günlerde yeni çeşitli konularda veri kurtarma hakkında makaleler yazılacaktır veri kurtarma firması Ataşehir sizlere iyi günler diler hoşçakalın.

 

Adana Veri kurtarma İstanbul Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın,Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis Bolu Veri kurtarma İstanbul Burdur, Bursa, Çanakkale,Çankırı,Veri kurtarma İstanbul Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersinİstanbul,Veri kurtarma İstanbul İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, KırklareliKırşehir, Kocaeli,Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, OrduRize, Sakarya, Veri kurtarma İstanbul Samsun Veri kurtarma İstanbul, SiirtSinop, Sivas, Tekirdağ, TokatTrabzon, Tunceli, Şanlıurfa,Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray,Bayburt, Karaman, KırıkkaleBatman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova Veri kurtarma İstanbul , Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce 14 Kasaım 2018 Çarşamba .


Veri kurtarma İstanbul  , Veri kurtarma  Fiyatları, Veri kurtarma  fiyatı, Veri kurtarma Ücreti , Veri kurtarma Ücretleri, Veri kurtarma  Firması, Veri kurtarma Ataşehir , İstanbul Veri kurtarma  , Türkiye Veri kurtarma  , Veri kurtarma  hakkında çeşitli etiketler.

İstanbul  Veri kurtarma İstanbul Rize  Trabzon