Veri kurtarma İstanbul
Veri kurtarma İstanbul

Veri kurtarma İstanbul

Veri kurtarma firması Silinen bozulan dosyaları geri getirme 0216 533 90 00 Tüm Türkiye içi hizmet Kargo ile ürün göndeirmi ve alımı Dilerseniz elden teslim imkanı.

Alt kısımda sizler için hazırlanmış olan soru sor alnı ile sorularınıza aynı gün cevap alabilirisniz.

 Veri kurtarma
Merhaba nerede olursanız olun artık veri kurtarma firması aramanıza gerek kalmadı siz bize her yerden ulaşabilirsiniz ve kısa süre içinde verilerinizi geri alabilirsiniz.  Uzun yıllardır bu tür işlerin içinde olduğumuzdan sorunları kısa sürede çözmekte üstümüze yok üstelik veri kurtarma fiyatlarını da yeterince uygun fiyatlara yaptığımızı bilmenizi isteriz.   Şimdilik   veri nedir ne işe yarar nerede nasıl kullanılır onlardan bahsedelim. Bilgisayar  ve taşına bilir aygıtlarda yer alan yazılımları genel   3 ana grupta incelenebilir ilki:
1- Sistem Yazılımları System Software: Bilgisayarın kendisinin işletilmesini sağlayan, işletim sistemi, derleyiciler compilers ;Yazılım programında, yazılan programı makine diline çeviren program;, çeşitli donatılar facility gibi yazılımlardır.
2- Uygulama Yazılımları Application Software: Bu kullanıcıların işlerine çözüm sağlayan örneğin çek, senet, stok kontrol, bordro, kütüphane kayıtlarını tutan programlar, bankalardaki müşterilerin para hesaplarını tutan programlar bunlar  gibi yazılımlardır.
Tüm  sistem programları içinde en temel yazılım işletim sistemidir ki, bilgisayarın bütün donanım ve yazılım kaynaklarını kontrol eder. Kullanıcılara ait uygulama yazılımlarının da çalıştırılmalarını ve denetlenmelerini sağlamaktadırlar.
3- Çevirici Yazılımlar: Herhangi bir dilde yazılan programı makine diline çeviren yazılımlardır ve çok yaygının   kullanılmaktadırlar.

Yazılımlar görüldüğü üzer dünyada en temel ihtiyaçlardan olmayı başarmıştır hayatımızın her yerinde yerini kalıcı olarak almıştır yeri değişir mi? şimdiden kestirmek imkansız gibi görünmektedir.  Önceleri veri derdimiz yoktu veri aslında bilgi anlamına gelse de şimdilerde  anlamı değişmiş ve bilgisayar  yazılımlarında kullanılan bir terim haline gelmiştir. Evet eskiden verilerin silinme gibi durumu yoktu kağıtların üzerine yazılırdı saklaması zor olsa da  güvenli olurdu yeri belli olurdu yanmadığı sürece başına pekte bir problem gelmezdi. Faydalarının  yanı sıra zararları da vardı. Saklaması güç masrafı çoktu kitaplara yazılan bilgiler  kağıtlara basılan fotoğraflar zamanla bozulurdu yıpranırdı. Şimdilerde böyle sorunlar ile karşılaşmıyoruz Şimdi veri depoladığımız kartlar var kapasiteleri geçmişe göre ilk çıktığı zamanlara nazaran çok daha fazla yüksektir. Eğer bir karşılaştırma yapmak gerekirse diye yazıyoruz yüzlerce kitapta bulunan dosyaları bir küçük hafıza kartının içine yerleştirmek çok daha basittir.

Veri kurtarma merkezi Fiyatları makul kapasiteleri çok yüksek   bu Sd kartların ve harddisklerin bizler için büyük fayda sağladığı gibi yanı sıra zararları da vardır. Zararlarını ele alalım dikkatli olalım böylece verilerimiz güvende kalsın. Şimdilerde verilerin depolandığı bellekler bir çok sorun oluşturabiliyor elektronik bu cihazlar bazı çok az devrelere maruz kalabiliyor düştüğünde hasar oluşabiliyor. Sorunlar bunlarla sınırlı kalsa yine iyi diyebiliriz; Virüsler ve trojen çeşitleri ile başları oldukça büyük belada eskiden kitapları tahta kuruları kemirirken şimdilerde ise harddiskleri bellekleri trojenler kemiriveriyor. Önüne geçmek için çeşitli seçenekler olsa da sürekli yenileri çıktığından anti koruma  programları çözümünü bulana kadar epey zarara uğruyoruz kısacası virüslerden kaynaklanan kilitlenmeler kısadevreler işlerimizi oldukça zora sokuyorlar.  USB belleklerin kilitlenmesi dosya alınması verilmesini engelleyen trojen virüslerde ayrı bir problemdir. Bu nedenle yeteri kadar güvenilir olmayan harddiskler de yer almakta   verileri yedeklemekte fayda var aksi durumda veri kurtarma işlemleri için  büyük paralar ödeye bilirsiniz.

Bunların önüne geçmek tam anlamıyla  garanti olamasa bile sürekli başınıza gelmesini engelleyebilirsiniz.  İnternette gezindiğinizde bazı sitelere dikkat etmeniz gerekmektedir bazı siteler kasıtlı olarak trojen yaysa da bazılarına yerleştirilen zararlı trojenler farkında olmadan sizlere zarar verebilir verileriniz şifrelenebilir kilitlenebilir.  Bazı sitelerin Google aramalarında çıkmasına engellemek için rakip firmalar tarafından yerleştirilmiş virüsler vardır burada anlatılmak istenen sitenin iyi olması dürüst olması değildir bir çok siteden güvenilir siteden bile bulaşma ihtimali olmasıdır.  Anti virüs programlarının faydaları ve olumsuz etkileri nelerdir bazı durumlarda zarıda olduğu bilir. Faydaları kısmında oldukça çok sayıda yararının olduğunu öncelik   bilmenizi isteriz örnek   verilerinizin virüs kapmasına bulaşmasına engel olur ardından aniden açılan açılır pencerelere de mani olur buda güzel bir avantajdır. Olumsuz etkileri de bazen kötü sonuçları getirebilir mesela örnek verecek olursak  işinize yarayan fakat çalışmasında sorun olmayan resimler belgeler programları etiketleyerek virüs barındırdığı için siler elbette  ayarlarınızın durumuna göre değişen bu durum isterseniz silme gibi önerilerde bulunur.

Bunun yanı sıra Bilgisayarlarda yavaşlamaya neden   etkileri vardır  bu hız problemi bilgisayarların performansına göre daha fazla belirgin olmaktadır. Eski Windows işletim sistemlerinde bu sorun çok farklı derece belli olduğu için şimdikilerde pek olumsuz etki barındırmamaktadır.   Sd kartların ve hafıza kartlarının en çok zarar verici taşıma işlemlerinde kullanıldığını biliyor muydunuz nasıl mı olur yazılanları okumaya devam o halde. Mesela benim bilgisayarımda   bir virüs var sayalım ve bende bir flash bellek takıyorum ve dosyalarla birlikte veriler flash belleğin içine aktarılıyor ardından başka bir bilgisayara takıyoruz ve dosyalar ile birlikte diğer bilgisayara veriler ile birlikte aktarılıyor. Şimdiki zararlı yazlımlar  öyle bir hazırlanıyor ki verilerden çok takılacak flash belleklere aktarılmak üzere tasarlanmıştır odur ki siz kartınızı veri aktarımı için taktığınızda hazırlanmış   yazılımlar anında flash belleğin içine doğru inanılmaz bir hızla aktarılıyor ve siz fark etmiyorsunuz.  İşte bu noktada anti koruma yazılımları işin içine giriyor ve sizleri bir sıkıntıdan kurtara biliyor. Eğer verileriniz aktarım esnasında   taramadan geçirmemiş iseniz böyle sorunlarla karşı karşıya kalarak veri kaybına maruz kalabilirsiniz.

Silinen verileri kurtarma ve silinen verileri onarma
Dosyalarınız silindiğinde yapmanız gereken en önemli konumuz silinen verilerin üzerine başka veriler yazmamaktır bu nasıl olur yazılmaktan nasıl koruruz onlardan da bahsedeceğiz. Veri kurtarma merkezlerine gitmeden önce şu adımları dikkatlice izleyiniz.

  1.  Sd kart kullanıyorsanız telefondan bilgisayardan tabletlerde fotoğraf makinalarından çıkarmanız en doğru tercih olacaktır
  2. Hafıza kartları her an veri depolama olasılığı doğduğundan yada  arıza yapabildiğinden  dikkatli olmalısınız
  3. Eğer telefon kullanıyorsanız internet bağlantısını kapatmalısınız Whatsap  gibi programları kullanmanız sizlere  zarar verici sonuçlara sebebidir
  4. Veri kurtarma yapılacak cihazlara resim, belge, doküman, video mp3 gibi dosyaları yüklemeyeniz
  5. Veri silme işlemlerini yapmayınız
  6. Telefonları kapalı tutmanız en doğru tercih olacaktır

Silinen verileri onarma mesela veri kurtarma işlemleri esnasında bizlere yolladığınız  cihazlar evvelden veri kurtarma öncesinde üzerine dosya yazıldı ise bir takım dosyalar tamamen silinmiş yada kısmen bozulmuş olabilir böylece bir resim in bir kısmı kusurlu karanlık siyah  olucudur. Nedeni bir miktar üzerine yazma sorunu olmuştur çok dikkatli olmak gerekmektedir üstte yazılı   metindeki bilgileri uygulayıcı olmanın bu nedenden ötürü faydası vardır.  
Etiket: Veri kurtarma merkezi Veri kurtarma, Data kurtarma, Silinen verileri kurtarma, Hafıza kartı kurtarma, Bellek kurtarma, Silinmiş verileri kurtarma, Biçimlendirilmiş hafıza kartından silinenleri geri getirme.
SD kart dosya kurtarma silinen fotoğrafları kurtarma, Silinen fotoğrafları geri getirme. Veri kurtarma merkezi  Ankara veri kurtarma merkezi  veri kurtarma merkezi Ankara  veri kurtarma merkezi İstanbul veri kurtarma merkezi.

veri kurtarma fiyatları  veri kurtarma ankara veri kurtarma hizmetleri veri kurtarma İzmir Ankara veri kurtarma mydisk veri kurtarma veri kurtarma fiyat profesyonel veri kurtarma veri kurtarma şirketleri veri kurtarma ücretleri gold veri kurtarma flash bellek veri kurtarma en iyi veri kurtarma format sonrası veri kurtarma sd kart veri kurtarma seagate veri kurtarma veri kurtarma full hafıza kartı veri kurtarma İzmir veri kurtarma.

İstanbul veri kurtarma iphone veri kurtarma bursa veri kurtarma formattan sonra veri kurtarma ücretsiz veri kurtarma desibel veri kurtarma sd karttan veri kurtarma veri kurtarma kayseri veri kurtarma nedir hafıza kartından veri kurtarma raid veri kurtarma.


» Adalar » Arnavutköy » Ataşehir Silinen dosyaları geri getirme » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu Sd kart kurtarma » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih Hafıza kartı kurtarma » Gaziosmanpaşa Biçimlendirme sorunu » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri Biçimlendirme isteyen hafıza kartından veri kurtarma » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli Veri kurtarma » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu.


Biçimlendirme isteyen hafıza kartından verileri kurtarma
Silinen dosyaları geri getirme hafıza kartı kurtarma Sd kart kurtarmaİsim: sistem
Veri kurtarma Sd kart kurtarma hafıza kartı kurtarma silinen dosyaları geri getirme biçimlendirme sorunu
Veri kurtarma İstanbul firması arayanlar artık aradıkları firmayı buldular.
2016-06-10 05:55:58
Biçimlendirme isteyen hafıza kartı
İsim
Veri kurtarma Sd kart kurtarma hafıza kartı kurtarma silinen dosyaları geri getirme biçimlendirme sorunu
Soru : kolay gelsin benim hafıza kartımdan fotoğraflarım silindi silinen fotoğraflarıma veri kurtarma işlemleri yaptırmak istiyorum. İzmir de oturuyorum veri kurtarma işlemleri için sizi en kısa süre içinde aramak istiyorum tşk.
2016-04-19 10:51:49
Biçimlendirme isteyen hafıza kartı
Cevap: armağan
Veri kurtarma Sd kart kurtarma hafıza kartı kurtarma silinen dosyaları geri getirme biçimlendirme sorunu
Whatsap mesajları telefonun Sd kart hafızasınamı kayıt etti yoksa telefonun kendi içinemi. Telefonun modeli markası nedir. SD kartta görrünmüyor diye bir uyarı alıyorsanız telefonun kendi belleğinden bahsediyor olabilir. Daha önce SD kart kullanıyormuydunuz.
2016-04-01 19:32:12
Biçimlendirme isteyen hafıza kartı
Armağan
Veri kurtarma Sd kart kurtarma hafıza kartı kurtarma silinen dosyaları geri getirme biçimlendirme sorunu
Hayırlı işler,whatsaptan silinen bir fotoğrafa ulaşmak istiyorum telefonumda sd kart yok o resmi açmak istefiğimde üzgünüz sd kartınızda bu görünmüyor yazıyor çözümü varmıdır?
2016-04-01 11:46:16
Biçimlendirme isteyen hafıza kartı
Veri krutarma
Veri kurtarma Sd kart kurtarma hafıza kartı kurtarma silinen dosyaları geri getirme biçimlendirme sorunu
Silinen verileri kurtarma konusunda en uygun fiyatlar neredeyse burada buyrun bakın. Daha bir çok veri kurtarma yapılan bu siteden yardım almakta gecikmeyiniz.
2015-12-04 17:35:29
Biçimlendirme isteyen hafıza kartı
Veri krutarma
Veri kurtarma Sd kart kurtarma hafıza kartı kurtarma silinen dosyaları geri getirme biçimlendirme sorunu
Silinen verileri kurtarma konusunda en uygun fiyatlar neredeyse burada buyrun bakın. Daha bir çok veri kurtarma yapılan bu siteden yardım almakta gecikmeyiniz.
2015-12-04 17:34:59
Biçimlendirme isteyen hafıza kartı
Papatja veri kurtarma hafıza kartı biçimlendirme sorunu İstanbul
Veri kurtarma Papatja Veri kurtarma İstanbul