Erzurum veri kurtarma  Rize  Trabzon Silinen dosyaları ger getirme
Google harita yorum
Soru sor Silinen fotoğrafları kurtarma Erzurum veri kurtarma Sd kart biçimlendirme istiyor kurtarma 14 Kasaım 2018 Çarşamba

Erzurum veri kurtarma Anında 24 saat içinde cevap Veri kurtarma Hafıza kartı kurtarma silinen fotoğrafları kurtarma SD kart kurtarma ile alakalı sorunuzu sorun aynı gün içinde sorunuza cevabınızı alın.Erzurum veri kurtarma Sorunuzun cevabına kolay uaşmak için sayfayı sık kullanılara eklemeyi unutmayınız böylece gün içinde sorunuza yanıt geldiğini kontrol etmekte kolaylık olacaktır. Soru sor alanı hemen alt kısımda yer almaktadır sadece kısa bir üyelik yapmanız yeterli olacaktır bilgileriniz saklı tutulur üçüncü taraf kişilere gösterilmez || 14 Kasaım 2018 Çarşamba Güncellemesi.

Erzurum veri kurtarma Bozulan bir kısmı görünmeyen resimlerinizmi var? bizimde bu sorun için çözümlerimiz var. Artık Yarısı veya bir kısmı görünmeyen açılmayan resimlerinizi onarıyoruz. Hemen iletişim bölümlerindeki telefonlardan bizlere ulaşarak çözümün ilk aşamasını geçebilirisiniz.

Yaptığımız işler

# Erzurum veri kurtarma Silinen dosyaları geri getirme
# silinen fotoğrafları geri getirme
# Silinen fotoğrafları geri kurtarma
# Hafıza kartından silinen dosyaları geri getirme
# Biçimlendirme hatası
# Bozuk resmi onarma
# Hafıza kartı kurtarma
# Sd kart kurtarma
# Bozuk jpeg dosyalarını düzeltme
# Kurtarılan resmi onarma
# Açılmayan jpg dosyalarını açma
# Erzurum veri kurtarma Görüntülenemeyen fotoğraflar nasıl açılır
# Hasarlı fotoğrafları onarma
# Veri Getirme

14 Kasaım 2018 Çarşamba

Erzurum veri kurtarma

Silinen dosyaları geri getirmek bizim işimiz istanbul ve Tüm Türkiye içinden cihazlarınızı güvenle bizlere yollayabilir ve sorunsuz şekilde cihaz durumuna göre geri alabilirsiniz. Veri kurtarma fiyatları yeterince uygun tutularak güncel fiyatları iletişim bölümleirnden almanız mümkündür. Silinen dosyaları geri getirme işlemlerinde Sd kartların kullanılmaması durumunda dosya kurtarma hakkında başarı oranı %100 dedik peki kullanılmaya devam edildiğinde nasıl olurda başarı oranı düşer bunu açıklayalım. Sd kartınız var bu kartı fotoğraf makinasında kullanıyorsunuz ve sonrada içinde yer alan resimleri biçimlendiriyorsunuz yani siliyorsunuz eski haline boş haline geri dön deriyorsunuz sonrasında ise boş olduğundan kullanmaya devam etmeyi tercih ediyorsunuz diyelim. İşte sorun bu noktada hâsıl olmaktadır. Çünkü Sd karttan silinen fotoğraflar olduğu yerde durmakta fakat sistem silme işlemini gerçekleştirdikten sonra yerlerini boş göstermektedir. Böylece sonrada bir dosya yazılacağı zaman yani resim çektiğinizde kayıt edilme işlemleri gerçekleştirileceği zaman sistem otomatik olarak bir boş alan aramaktadır. Bellekte aranan boş alan kısa süre içinde bulup ilk boş alana kayıt edilir.

Erzurum veri kurtarma Fakat bulunan boş alanda önceden sildiğiniz resmin yeri olduğunu var sayarsak o dosyanın üstüne yazılır ve sonrasında kapladığı alan kadarını yok eder. Bu nedenle ki çok kullanırsanız çok resim kayıt edilir çok kayıt demek çok kayıp demek anlamına gelir bahsettiğimiz gibi silinen fotoğrafların üstüne başka veri eklenir böylece önceki bilgiler kaybolur artık kesinlikle ulaşılamaz olur. Peki, bir resim tüm fotoğrafların kaybolmasına neden olur mu diye soracak olursanız bu durumu size izah edelim konu hakkında detaylı bilginiz olsun. Bir resim ele alalım bu resmin bellekteki kapladığı alan 16 MB olsun. Birde silinen resimleri ve fotoğrafları ele alalım silinen resimlerin kapladığı alan 16 GB olsun adedi ise 1000 olsun. 16 MB bir adet resim eklendiğinde ne kadar resim zarar görür ortalama bir veya iki adet fotoğraf zarar görebilir ve bu kesinde değildir daha az olabilir hiç olmaya bilir belki birkaç tane fazla olabilir. Ama tamamına zarar verme ihtimali yoktur. Bu cevap içinizi ferahlatmış olsa gerek şimdide biçimlendirme ile ilgili konularımıza geçelim. Biçimlendirme ile ilgili konumuza geçmeden önce sadece fotoğraflardan bahsettiğimizi fark ettim video ve doküman gibi dosya tiplerinden de kısaca bahsedelim sonrasında biçimlendirme ve biçimlendirme ile alakalı konularımıza geçiş yapalım.
Erzurum  Sd kart kurtarma
Silinen videolarınız varsa veya silinen dokümanlarınız bunlar World Excel Power point gibi dokümanlar olabilir hatta diğer dosya uzantıları olabilir onlarımda örnek verelim. Dosya uzantısı türleri, bilgisayar sistemindeki dosya ve uygulamaların hangi program veya işletim sistemiyle çalıştığını gösteren takılardır örnekleri alt tarafta yer almaktadır. 1. Microsoft Office Word: .doc, docx 2. Microsoft Office Excel: .xls, xlsx 3. Microsoft Office PowerPoint: .ppt, pptx 4. Microsoft Office Access: .mdb, mdbx 5. Video: avi, mp4, mkv, wmv, flv, 3gp, dat, mov 6. Ses: ogg, mp3, wav, mid, wma, 7. Resim: .jpeg, png, gif, bmp, psd 8. E-kitap: .pdf 9. Müzik programları flp uzantısı fl Studio gibi 10. TXT:Not defteri dosyalarının 11. JPEG:Resim dosyalarının 12. :Paint dosyalarının 13. WAV:Ses dosyalarının 14. .DOC:Ms Word dosyalarının .

15. XLS:Ms Excel dosyalarının 16. .PPT:Ms Powerpoint dosyalarının uzantısıdır. 17. MDP:Ms Access dosyalarının uzantısıdır 18. EXE:Program 19. .COM:Program dosyalarıdır. 20. SYS:Sistem 21. .DAT:Veri dosyalarının 22. .RTF:Wordpad uzantısıdır. Mesela; Microsoft Office üzerinden kaydedilen bir Excel dosyasının adının sonunda ".xls" takısı olur bu Excel dosyasının uzantısıdır yani dosya tanımlamasıdır. Bu sayede işletim sistemi, bu dosyanın bir sonraki çalıştırılmasında Microsoft Excel programını kullanacağını tespit eder ve ona göre çalıştırır ekrana ona göre yazdırır. Evet, şimdide biçimlendirme isteyen kartlardan bahsedelim günümüz teknolojisi ile artan elektronik hafıza kartlarında sıklıkla karşılaşılan ve hiç hoşumuza gitmeyen bu durum aniden karşımıza çıkar ve canımızı sıkar olmadık zamanlarda aniden biçimlendirme isteyen hafıza kartları çok yaygın bir haldedir.

Biçimlendirme isteyen bir Sd kartınız varsa ne yapmak gerekiyor bahsedelim ve biçimlendirme yapılmış Sd kartımız varsa içindeki silinen dosyaları geri getirme konusunu ele alalım. Silinen dosyaları eğri getirme konusu birkaç satır sonra olacaktır. Eğer Sd kartınız varsa bu hafıza kartı dahi olabilir biçimlendirme yapmanız içindeki bilgilere zarar verecektir resimleriniz ve dosyalarınız silinecektir farkında olmadan yâda telaşla istemeyerek biçimlendirme işlemini gerçekleştirdiğinizi ele alırsak dert etmeyiniz biz silinen dosyaları geri getirme konusunda iyi sonuçlar veren bir veri kurtarma firmasıyız. Sd kart kullanıyorsanız silinen dosyanızın bulunduğu kartı hafıza kartını Flash belleği yâda Harddisk ise Harddisk bize yollayın gereken işlemleri yaparak size geri iade edelim.

Bilgisayar kullanıcıları için bizden size bir kolaylık daha bilgisayarınızı getirmek zor ise tek yapmanız gereken hangi sürücüden silindi ise o harddisk yollamak kâfi gelecektir ayrıca bilgisayarı göndermek zorunda kalmayacaksınız. Siz bilgisayardaki harddisk sökemiyorsanız harddisk yakınlarda bulunan bir bilgisayarcıdan yâda tanıdığınız birinden yardım alarak kısa sürede sökebilirsiniz oldukça kolaydır bilgisayar kapalı olduğundan emin olun fişini çekiniz Laptop ise bataryasını çıkardığınızdan emin olunuz. Erzurum  veri kurtarma hizmetleri Daha sonra güzelce ambalajlayıp paketledikten sonra bize yollaya bilirsiniz. İşte bu kadar basit olan işlemlerin sonrasında birkaç gün bekleyerek kargonuz sizlere ulaştırılacaktır. Biçimlendirme isteye Sd kart hafıza kartı Erzurum  bilgisayar hard diskinden bahsettik silinen dosyaları geri getirme konusunda bazı önemli bilgileri de sizlere vermiş olduk. Şimdi Formatlanmış hard diskten veri kurtarma işlemleri hakkında kısa birkaç bilgi verelim. Bilgisayarınız aniden çöktü veya içindeki virüslerden dolayı bilgisayarınıza format atmanız icap etti fakat format attıktan sonra içinde önemli bilgileri ’de yanlışlıkla sildiğinizi fark ettiniz Ne yapacaksınız? Cevap: hiç kullanmadan kullanıyorsanız kullanmayı bırakarak bize yollamanız yeterli olacaktır.

Format atmandınız yani henüz tamamlanmadan fark ettiyseniz hemen bilgisayarın fişini çekin ve kapandığından emin olun korkmayın formatın yarım kalması bilgisayarın donanımına zarar vermez sadece işletim sistemi çalışmaz bu yeni bir format ile düzel eskisi gibi çalışmasına devam edilir. Ama içinde önemli bilgileriniz varsa kesinlikle kurulum yapmaya devam etmeyiniz neden mi? Açıklayalım. Eğer kurulum yapmaya devam ederseniz silinen dosyaları geri getirme konusunda olası bazı ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmak gayet mümkündür bu sorunların nedeni ise format esnasında bilgisayara yeni veriler yüklendiğinden önceki silinen dosyaların üstüne yeni dokümanlar yazmasıdır.

Yeni yazılmaya başlayan veriler diğer önemli resimlerin ve dosyaların tamamen kayıp olmasına neden olacaktır makalemizin başında bu konudan uzunca bahsettik zaten. Silinen dosyaları geri getirme hakkında olan bu makalemizin de sonuna geldik ilerleyen günlerde yeni veri kurtarma bilgileri ve teknikleri hakkında bilgileri vereceğiz. Siz olun veri kurtarma işlemlerini bilmeyen işin ehli olmayan kişilerin ellerine teslim etmeyiniz sorun dehada büyüye bilir ve değer verdikleriniz yok olabilir.

 

Erzurum  Sd kart veri kurtarma Hafıza kartı silinen dosyaları geri getirme Erzurum  Flash bellek veri kurtarma SSD kart veri kurtarma Formattan sonra veri kurtarma Biçimlendirilmiş diskten silinen dosyaları geri getirme Silinen fotoğrafları geri getirme Erzurum  Silinen dosyaları geri alma Taşınabilir diskten bilgileri kurtarma Harici Harddisk veri kurtarma Çöp kutusundan Erzurum  silinen belgeleri geri getirme Silinen klasörleri geri alma

Adana Erzurum veri kurtarma Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın,Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis Bolu Erzurum veri kurtarma Burdur, Bursa, Çanakkale,Çankırı,Erzurum veri kurtarma Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersinİstanbul,Erzurum veri kurtarma İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, KırklareliKırşehir, Kocaeli,Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, OrduRize, Sakarya, Erzurum veri kurtarma Samsun Erzurum veri kurtarma, SiirtSinop, Sivas, Tekirdağ, TokatTrabzon, Tunceli, Şanlıurfa,Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray,Bayburt, Karaman, KırıkkaleBatman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova Erzurum veri kurtarma , Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce 14 Kasaım 2018 Çarşamba .


İstanbul  Erzurum veri kurtarma Rize  Trabzon
Halil
Iyi akşamlar yaklaşık bir kaç sene önceki iphone 5s telefonumdan silinen foto ve videoları kurtarabilirmiyiz
Silinen dosyalara bakıyoruz fakat telefonlara bakmıyoruz