alt etiket
Soru sor Silinen fotoğrafları kurtarma
PAPATJA AJANS SESMAX
Tıkla Soru Sor ; 24 saat içinde cevap ; Reklamlar ile sesini duyur markanı tanıtıt reklamını ünlü kişiler seslendirsin en iyi en seçkin seslerin farkını müşterilerinize duyurun Ajans Sesmaz farkı ile farkı yakalayın.

Ünlü seslendirme sanatçıları

 Seslendirme de ünlü sesler son yıllarda daha sık bir şekilde tercih edilmektedir. Özellikle büyük firmalar ve şirketler ürünlerini ve hizmetlerini bu ünlü seslendirme sanatçıları vasıtasıyla büyük kitlelere ulaştırmaktadırlar. Çünkü büyük firmalar ve köklü şirketler reklam filmlerinde ve tanıtım filmlerinde bu ünlü sesleri kullandıklarında, insanlarda daha güvenilir ve daha sıcak bir imaj bırakacaklarını düşünürler. Aslında bir yere kadar bu mantık doğrudur. Çünkü büyük firmalar ürünlerini ve hizmetlerini bu anlamda riske atmak istemezler. İşte bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı son yıllarda ulusal kanallardaki reklam filmlerinde ünlü tanınmış sesleri sıkça duymaktayız. Ama bu bir yerde de seslendirme sektöründe yer alan diğer ünlü olmayan seslendirmenlerin hoşuna gitmeyen bir durumdur.

Çünkü son yıllarda seslendirme mesleğin de ünlü sesler ciddi bir hakimiyet kurmakta ve bu anlamda nispeten sesleri tanınmamış seslendirme sanatçılarının geri plana düşmelerine sebep olmaktadırlar. Özellikle reklam ve tanıtım filmi seslendirmeleri son yıllarda önemini giderek arttırmıştır. Çünkü müşteriye ulaşmanın en hızlı, etkili ve hedefe yönelik yolu tanıtım ve reklam filmleridir. Belki maliyet açısından ciddi bütçelere ulaşabilir ama en nihayetinde amaçlanan hedef büyük oranda gerçekleşir. Seslendirme de ünlü sesler insanların büyük kısmının kulaklarına aşina oldukları için ürünü ve hizmeti müşterinin ve insanların kabullenmesi de kolay olur. Büyük firmaların ve köklü şirketlerin tercihi genelllikle hep bu yönde olur. Onun için ünlü sesler bu anlamda reklamları çok ciddi bütçelere ve rakamlara seslendirmektedirler. Bu anlamda bankalar, gsm şirketleri, büyük kargo şirketleri ve ulusal firmalar reklamlarını ve tanıtım filmlerini ünlü sesler vasıtasıyla insanlara ulaştırmaktadırlar.

Özellikle Okan Bayülgen, Mehmet Ali Erbil, Hakan Gerçek, Selçuk Yöntem, Çetin Tekindor gibi ünlü ve tanınmış sesler büyük şirketlerin de köklü firmaların da sıklıkla tercih ettiği seslerdir. Ama son bir yıldır seslendirme mesleğindeki ünlü seslerin hakimiyeti yavaş yavaş kırılmaktadır. Zira bu ünlü sesler çok yüksek bütçelere ve rakamlara seslendirme yaptıkları için sektöre yeni giren kobiler ve firmalar tanıtım filmi ve reklam filmlerinde ünlü olmayan sesleri tercih etmektedirler. Seslendirme yapmak isteyen ve seslendirmeye merak salan arkadaşlara bu anlamda ünlü seslendirme sanatçılarının demolarını dinlemelerini, kendilerini geliştirme adına ilk başlarda böyle bir yol izlemelerini ve sonrasında ünlü olmayan ve sesi tanınmamış olan seslendirme sanatçılarının da demolarını ve reklamlarını dinlemelerini tavsiye ederim. Seslendirme de ünlü sesler aslında ilk başta seslerinden dolayı değil, ekran ve yüz tanınırlıkları oldukları için tercih edilmektedirler.

Ünlü seslendirme sanatçıları Çünkü büyük firmalar ve köklü şirketler ürünlerini ve hizmetlerini müşterilere ve insanlara güvenilirlik ve samimiyet üzerinden ulaştırmak isterler. Bu anlamda ünlü ve tanınmış seslendirme sanatçıları ile çalışırlar. Ama dediğim gibi son birkaç yıldır seslendirme mesleğin de ünlü seslerin egemenliği yavaş yavaş kırılmakta ve bu alanda kendini geliştirmiş yeni yeni seslendirme sanatçılarının önü açılmaktadır....


Site içi etiketleri: Ünlü seslendirme sanatçıları ücretleri , Ünlü seslendirme sanatçıları ücreti  , Ünlü seslendirme sanatçıları  seslendirmeleri , Ünlü seslendirme sanatçıları fiyatları , Ünlü seslendirme sanatçıları bu sözcükler birer arama motoru etiketidir.